Вчителі англійської мови Миколаївського ліцею №9 Гулямова К., Шпак О. відвідали весняну онлайн-конференції від компанії «Лінгвіст», яка протягом трьох днів ділилася досвідом, знаннями та позитивними емоціями. Цього року у березні вчителям була надана можливість отримати певні знання стосовно цифрової грамотності на уроках англійської мови, ефективності вивчення граматики на уроках англійської, застосовуючи онлайн платформи та багато іншого.
Сесія 28.03.2024. Спікери конференції наголосили на важливих аспектах цифрової грамотності учнів. Тетяна Шелепко розповіла про те, чи робить сучасних учнів медіаграмотними та які можливості для вчителя відкриє цифровий навчальний світ сьогодні. Вікторія Колесник показала, які онлайн платформи допоможуть розширити словниковий запас та покращити знання з граматики учнів; як ефективно та в зручний спосіб відстежувати прогрес дітей; як надавати їм конструктивний зворотний зв'язок. Ірина Малярова виступила з презентацією про те, що позбутися уявлення, що все цифрове – нереальне, а все реальне – нецифрове є метою сесії. У цій сесії поговорили про “нову навчальну реальність” й потреби учнів покоління Альфа, вихованих в часи дистанційного й змішаного навчання.
Сесія 29.03.2024. Спікери конференції розповіли про важливість активного залучення учнів в навчання, застосовуючи різні інтерактивні платформи. Вікторія Колесник говорила про те, що з переходом на змішане навчання з'явилася потреба у нових методах викладання, тому показала, як інтерактивні додатки до підручників здатні покращити подачу матеріалу та сприяти розвитку мовних вмінь учнів. Альона Дідовець розповіла про навчальну платформу Cambridge Elevate та свої можливості з нею. Тетяна Шелепко говорила про те, що навчання стрімко перемістилося в онлайн-простір, інструменти для онлайн-співпраці переживають справжній бум. Вони дозволяють учням залишатися на одній хвилі й спільно працювати над завданнями, навіть коли фізичні класи зачинені. Тож, мали змогу зануритися у світ проєктних інструментів та розглянути, що робить їх ефективними помічниками для навчання у команді. Ірина Малярова розглядала певний міф, що штучний інтелект позбавить всіх вчителів роботи, а учнів – домашніх завдань. На цій сесії визначили, до яких змін українській спільноті викладачів англійської мови варто бути готовими і які посилання варто зберегти.
Компанія «Лінгвіст», яка щороку проводить онлайн-конференції, підтримує вчителів іноземної мови і надає допомогу у підтримці «навчання для вчителів». Цифрова грамотність зараз є важливим питанням для обговорення, адже дистанційне навчання змінило життя кожного вчителя і його учнів. Тому маємо честь подякувати за чудову можливість навчатися та використовувати ці знання на практиці з учнями.
Comments